השירותים שלנו

השירותים שאנו מבצעים

חברתנו מתמחה בכל סוגי מיגון האש, ביצוע עבודות איטום מעברי אש, התקנת קולרי אש טופחים, ביצוע עבודות מיגון פלדה בהתזה צבע חומר מעכב בעירה או בטון צמנטי, ייצור והתקנה של שילוט פולט אור, צביעה שילוט ואיטום מרחבים מוגנים, שטיפה וצביעת חניונים, התקנת אביזרי בטיחות לחניונים, נגישות.חברתנו מבצעת את כל העבודות לפי כל התקנים הרלוונטיים ולפי דרישות מערכת כיבוי האש, פיקוד העורף, הרשויות השונות.

איטום מעברי אש איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
איטום מעברי אש​ לפי תקן 931 חלק ב

חברתנו מבצעת עבודות איטום מעברי אש במעברי כבלים ומערכות בקירות בטון וגבס, בלוחות חשמל, בפירי תקשורת חשמל וצנרת, ומעל דלתות אש. האיטום האש מבוצע על ידי לוחות צמר סלעים מצופה בחומר מעכב בעירה ברמת דחיסה של בין 150-165 ק״ג מיוחדים לאיטום מעברי אש ועשן וגם לבידוד בהחדרה בין הכבלים או המערכת שעוברים במעבר, עד לקבלה של סגירה הרמטית ללא רווחים או פתחים ולאחר מכן מורחים שכבת צבע מעכב בעירה בכל הפתח לכיבוי מושלם של הלוחות והכבלים שחודרים.

קולר אש איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
התקנת קולרי אש לפי תקן 931 חלק ב

ביצוע התקנות של קולרי אש אשר מותקנים ע”ג צנרת פלסטיק דליקה החודרת בין קומה לקומה או בין קירות אש. ישנם הקולרים בגדלים - 2-12״ חברתנו מתקינה קולר תופח כנגד אש על ידי עטיפת צנרת הפלסטיק וקיבועו לתקרה או לקיר באמצעות עוגני פלדה לעמידות עם אש. במגע עם אש, החומר האינטומסנטי שבקולר תופח ויוצר שכבת חיץ מבודדת המונעת מעבר אש בין קומות או איזורי אש שונים, דרישה לקולרי אש היא חלק מדרישות הכבאות כחלק מטופס 4. קולרי האש מיועדים הן לבחוץ והן לבפנים ועמידים לקרני UV.

שטיפה וסימון חניון איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
שטיפה וסימון חניונים רגיל או אפוקסי

חברתנו מבצעת עבודות מטאטא ושטיפה של חניונים לצורך סימון, ביצוע עבודות ליטוש בטון להחלקה והסרת גרדים וכתמי צבע, סימון חניונים בהתאם לתוכנית תנועה, צביעת חניונים בצבע אפוקסי, ביצוע פס אגזוז מסביב לחניון, סימון עיצובים על גבי עמודים או בכניסות לבניין, הספקה והתקנה של מעצורי חניה, מפריד נתיבים, עמודים גמישים (נחום תקום) למניעת כניסת רכבים, תמרורים לפי הצורך וכל דרישות הבטיחות לחניונים

שילוט פולט אור איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
שילוט פולט אור ורגיל ​

חברתנו מייצרת ומתקינה שילוט פולט אור לפי דרישות כבאות והרשויות ובהתאם לצורכי הלקוח וכל שילוט בטיחות למבנים לפי הנחיות תקנות בטיחות אש ופיקוד העורף. ניתן לבחור בין שילוט סטנדרטי לבין שילוט מעוצב ומיוחד לפי דרישות הלקוח. חברתנו מספקת גם מספרי דירה ובכך מספקת ללקוח פתרון כולל בכל נושא השילוט. ניתן לבצע את כל סוגי העיצוב, חומר, גודל ודרישה.

איטום ומוצרים שונים למרחב מוגן איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
איטום ומוצרים משלמים למרחב מוגן

חברתנו מבצעת איטום מעבר במרחב מוגן על ידי מערכת MCT ו\או בחומר משחתי, שילוט וצביעת מרחב מוגן בצבע פולט אור, הספקת שירותיים כימיים, הספקת פרגוד + וילון, הספקת מיכל מים עם ברז + מעמד, הספקה והתקנה למחיצה קלה למערכת אוורור במרחב מוגן כל האלמנטים מאושרים על ידי פיקוד העורף ומכון התקנים הישראלי, בדיקות אטימות למרחב מוגן.

נגישות מבנים איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
נגישות מבנים

חברתנו מבצעת פתרונות נגישות למבנים לפי דרישות יועצי הנגישות והתקן , הספקה והתקנה פס נגד החלקה למדרגות, הספקה והתקנה של מסמרות נירוסטה לנגישות, פס מוביל, משטחי אזהרה, הספקה והתקנה של מספרי נגישות למעלית.

מיגון אש לפלדה איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
מיגון אש לפלדה​

חברתנו מבצעת הגנה על קונסטרוקציית פלדה על ידי התזה של מספר שכבות חומר מעכב בעירה או בטון צמנטי להגנה על הפלדה. כחלק מהתקדמות הטכנולוגיה ההנדסית , יש ביקוש לבניה בעזרת קונסטרוקציית פלדה, קונסטרוקציית הפלדה נחלשת עם עליית החום במקרה שריפה ולשם כך מבצעים עליהם הגנה. בזמן שריפה, ההגנה על קונסטרוקציית פלדה יוצרת סוג של בידוד ובכך נמנע עליית טמפרטורת החום לפלדה וכתוצאת מכך נמנע קריסה של המבנה. במקרים של פלדה שאינה גלויה לעין או מעל הנמכות תקרה לרוב יבוצע הגנה בבטון צמנטי ששם לא חשוב הגימור אולם במקרים גלויים לעין שצריך גימור יפה יותר ההגנה תבוצע בצבע מעכב בעירה.

מיגון תעלות פח איטום מעברי אש מיגון אש אביזרי אש התקנת אביזרי בטיחות אש לחניונים
מיגון תעלות פח מנדפים מיזוג ושחרור עשן

חברתנו מבצעת מיגון תעלות פח בבניינים המשמשות אלמנטים שונים כגון: תעלות מיזוג אויר, שחרור עשן, איוורור, אויר צח, מנדפים ועוד באמצעות שמיכה קרמית לפי דרישת תקן 1001 למניעת מעבר של אש ועשן, פתרון זה נוח , מהיר וזול יותר בהשוואה למיגון תעלות באמצעים אחרים. תעלות הפח בבינינים לרוב חוצות את המבנה ועוברים בין איזורים שונים דבר אש יכול להיות מעבר של אש, עשן וגזים רעילים כתוצאה משריפה, דבר אשר יכול לגרום לאש להתפשט בכל הבניין. בכדי למנוע זאת תקנות התכנון והבניה ועל פי תקן 1001 מחייבים את המתקין לאטום את התעלות על ידי דמפרים או למגן את התעלות מפני האש ל- 120 דקות.

ההתמחות שלנו

חברתנו מתמחה בכל הקשור לאיטום ומיגון אש בבניינים מגורים מסחר ותעשייה חדשים ובנוסף לכך מעניקה מטריה רחבה של שירותים משלימים  במספר תחומים קשורים שמעניקה ללקוח שקט ורמת ביצוע מצויינת שככה כל העבודות מבוצעות על ידנו ואין בעיה של תיאום בין קבלנים דבר שמונע עיכובים ובעיות.

תוכניות בטיחות ​

לפני תחילת ביצוע העבודה באתר המומחים שלנו עושים סיור בשטח ועל תוכנית בטיחות אשר לפיה ולפי התנאים בשטח מייסמים תוכנית עבודה מסודרת למניעת פספוסים ובעיות בהמשך, כידוע אתרי בניה מלאים בבעיות ועיכובים בלתי תלויים במקרה כזה של בעיה בשטח המומחים שלנו ביחד עם מנהלי האתר והמהנדסים מוצאים פתרון לכל בעיה שמתעוררת תוך כדי עבודה בצורה מקצועית וללא פשרות.

עיצובי חניונים מיוחדים ומסובכים​

חברתנו מבצעת ומייסמת בשטח כל דרישת לקוח לעיצוב בחניון החל מהמסובך והמורכב ביותר ועד לפשוט ביותר, חברתנו מבצעת עיצובים על קירות, עיצובים על עמודים, לוגו חברה בכל מקום נידרש, עיצובים בכניסות לבניין, סימוני נגישות על קירות ורצפות וכל דרישה אחרת חברתנו מיחסת חשיבות לכל פרט פרט חשיבות ללא פשרות והגעה לתוצאה לא פחות ממושלמת.

בטיחות מעל הכל​

חברתנו שמה דגש על כל נושא הבטיחות באתרי בניה גם במהלך העבודה וגם בדרכי ביצוע, כל צוותיהעובדים שלנו עובר הכשרות וקורסי בטיחות לחידוד נהלי עבודה תקינים ובטוחים למניעת תאונות והיתקלויות באתרי בניה, בדגש על נעלי עבודה בתקן מתאים, כסדת בטיחות, חגורת בטיחות, ווסט זוהר וכל דרישה אחרת בהתאם לאתר בניה ואופי העבודה באותו פרויקט.

דרישות שילוט מיוחדות

כחלק מהשירות אותו חברתנו מספקת ללקוח ותוך הבנה לרצונות וצורכי הלקוח אשר לרוב השקיע את מירב כספו ומרצו להרמת הפרויקט ומתוך הבנה שלכל לקוח יש וויזן איך הוא רואה את המוצר הסופי באפשרותינו לייצר ולהתקין ללקוח כל דרישה של שילוט בכל גרפיקה, צבע או גודל על פי עיצובים קיימים או עיצובי לקוח להגעת לתוצאה ושביעות רצון מהלקוח.

דרישות מיוחדות ומציאת פתרונות

במקרים רבים מתוך הבנה למסובכות שקיימת באתרי בניה והצורך בהוספת מערכות או אלמנט שנשכח או לא תוכנן מראש, לרוב העברת התשתית הנצרכת דורשת יישום ומציאת פתרון מיוחד שמתאים ספציפית למצב של הלקוח, ולכן חברתנו שמה דגש על רצונות והצרכים של הלקוח מהפשוטים למסובכים ביותר ולא מקלה ראש ביישום פתרון בטוח אסטתי ומתאים ללקוח עד להגעה לתוצאה לא פחות ממושלמת.

מניפה כוללת של שירותים​

חברתנו מספקת מניפה כוללת של שירותים אשר מקנה ללקוח תוצאה סופית מהירה בטוחה ומוגמרת בצורה הטובה ביותר, זאת בזכות זה שאנו מספקים באתר מספר רב של שירותים קשורים אחד לשני ועובדים בתיאום מלא מול כל הגורמים לביצוע העבודה השוטפת ומניעת עיכובים מיותרים ובכך נמנע ממנהלי העבודה במקום כאבי ראש והתעסקויות מיותרות ומפנה להם את הזמן לקידום עבודות אחרות.

אנו מספקים את השירות והזמינות הטוב ביותר בענף

לחיצת כפתור קטנה מפרידה ביננו צור קשר עוד היום ונציגנו יתאם עימך פגישה לא מחייבת אצלך באתר למציאת הפתרון המושלם בשבילך במחיר המשתלמם ביותר

×
דילוג לתוכן